Logo Pracuj.pl

Asystent/ka biura

PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak S.K.A.O firmie

PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak S.K.A.

Grunwaldzka 107

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa wydawnictwa oraz pomoc w pracy sekretariatu
  • Kontakt z klientami, obsługa spotkań
  • Zarządzanie informacją, dokumentami
  • Sporządzanie i prowadzenie ewidencji, zestawień
  • Zakupy związane z funkcjonowaniem biura
  • Dbanie o stan techniczny urządzeń biurowych, samochodów służbowych oraz budynku
  • Pomoc przy organizacji spotkań, eventów
  • Pomoc w innych czynnościach związanych z funkcjonowaniem biura

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć do uczenia się i podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Wysoka kultura osobista,

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie odpowiednie dla indywidualnych umiejętności
  • Możliwość wzięcia udziału w projektach wewnętrznych
  • Codziennie na miejscu zdrowe śniadanie i obiad
  • Pracę w młodym zespole
  • Dofinansowanie do karty MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

CV prosimy przesyłać wyłącznie w pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PragmatIQ tworzą specjaliści z zakresu prawa spółek, podatków i finansów. Od 13 lat doradzamy firmom w ważnych procesach przemian. Zapewniamy możliwość wszechstronnego rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia. Przed każdym klarowna ścieżka kariery. Do tego dobre pieniądze. Zapraszamy – zespół PragmatIQ.

Asystent/ka biura, Grunwaldzka 107, Grunwald, Poznań