Asystent/-ka biura

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 27.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 26.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VIZLIB POLAND sp. z o.o.

    Vizlib to bardzo szybko rozwijająca się firma IT. Tworzymy zgrany i profesjonalny zespół ludzi dla których wizualizacja danych nie ma żadnych tajemnic. Zajmujemy się wytwarzaniem komponentów wizualizacji danych do środowiska Qlik Sense jak i realizujemy innowacyjne projekty związane z tym środowiskiem BI.

    Miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania:

    • Budowa pozytywnego wizerunku firmy
    • Zamówienia materiałów biurowych
    • Przygotowywanie dokumentów i raportów
    • Współpraca z administracją budynku
    • Organizacja spotkań oraz podróży służbowych krajowych i zagranicznych
    • Organizacja wyjazdów i wyjść integracyjnych pracowników firmy
    • Obsługa gości i spotkań biznesowych
    • Inne bieżące zadania administracyjne wynikające z codziennych potrzeb

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Bardzo dobra organizacji pracy własnej, samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie i inicjatywa
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Umiejętności koordynowania wielu spraw jednocześnie
    • Dyspozycyjność
    • Mile widziana znajomość mediów społecznościowych: linkedin, facebook

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Nowoczesne biuro w centrum miasta
    • Ciekawe imprezy integracyjne
    • Bezpłatna nauka języka angielskiego
    • Dynamiczna praca, pełna wyzwań i ambitnych projektów
    • Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów

    W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883”.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vizlib Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-831 Poznań, Plac Wiosny Ludów 2. Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest: przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest: przepis prawa – w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy; zgoda – w zakresie jaki nie wynika z przepisów Kodeksu pracy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia przez Pani/Pana udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Vizlib Poland Sp. z o.o.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.