Oferta pracy

Asystent/ka Biura

BT PROJECT sp. z o.o.O firmie

  • Sytkowska 43
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

BT PROJECT sp. z o.o.

Sytkowska 43

Poznań

Firma BT Project Sp. z o.o. jest liderem na rynku nieszablonowej infrastruktury rekreacyjnej. W związku z dużą ilością interesujących projektów chcemy wzmocnić nasz zespół i poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

- zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,

- wsparcie administracyjno-organizacyjne w codziennej pracy pracowników biura,

- sporządzanie/redagowanie pism,

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

- nadzór nad prawidłowym obiegiem oraz archiwizacją dokumentów,

- dbanie o porządek biura.

Wymagania:

- znajomość środowiska MS Office,

- umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie,

- wysoki poziom zdolności interpersonalnych, komunikatywność,

- silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- odpowiedzialność,

- umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

- znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,

- prawo jazdy kat. B,

- zainteresowania w tematyce sportowej.

Oferujemy:

- stałą pracę na pełen etat,

- udział w szkoleniach zawodowych i doskonalenie warsztatu pracy,

- pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV w formacie pdf prosimy opisać: Imię_Nazwisko.pdf

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy