Ta oferta pracy jest nieaktualna od 644 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Biura

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    RiverWood marketing&communication:

    Jesteśmy agencją marketingu zintegrowanego oferującą pełną obsługę we wszystkich kanałach komunikacji. Mierzymy wysoko, a nasze ambicje inspirują nas do przekuwania śmiałych idei
    w twarde dowody skuteczności.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • prace administracyjne na potrzeby biura,
    • obsługa urządzeń biurowych,
    • prowadzenie ewidencji dokumentów i korespondencji,
    • codzienne wsparcie pracy biura,
    • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • samodzielność, punktualność, otwartość, komunikatywność,
    • dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie,
    • samodzielność i swobodę działania w zakresie powierzonych zadań,
    • zdobycie doświadczenia i rozwój zawodowy,
    • dobrą atmosferę w pracy w otoczeniu młodego, ambitnego zespołu.

    Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz? Teraz wystarczy dodać 5 dni do standardowego weekendu i cieszyć się życiem. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu RiverWood, prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku:

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883).

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.