Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Biura

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Wymagania

    • Wykształcenie min. średnie – również student lub osoba w trakcie kształcenia
    • Doświadczenie w administracji biurowej mile widziane
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (głównie Outlook, Excel, Word)
    • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • Podstawowa znajomość księgowości mile widziana
    • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
    • Doskonała organizacja pracy
    • Komunikatywność, samodzielność, sumienność

    Zakres obowiązków

    • Nadzór nad obiegiem informacji i dokumentów w firmie
    • Obsługa przesyłek i korespondencji
    • Kontakt z dostawcami i klientami firmy
    • Wsparcie organizacyjne pozostałych pracowników firmy
    • Realizacja bieżących zleconych zadań

    Oferujemy

    • Ciekawą pracę w zgranym zespole
    • Możliwość rozwoju
    • Elastyczny czas pracy
    • Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasowym
    Więcej o nas na:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Emtel System Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Emtel System Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.