Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Biura - Recepcjonista/tka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Digiprint sp. z o.o.

     Działa na rynku polskim od 2000 roku. Jesteśmy firmą, która zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań dla firm poligraficznych.

    W związku ze zmianami kadrowymi firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Asystent/-ka Biura - Recepcjonista/-tka

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Rejestrowanie korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej i dystrybuowanie jej do adresatów
    • Rejestracja oraz wysyłka faktur
    • Nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich
    • Obsługa recepcji i wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, korespondencji i informacji
    • Obsługa centrali telefonicznej
    • Realizacja zakupów i zamówień biurowych
    • Współpraca z poszczególnymi działami w firmie
    • Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych
    • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań biznesowych
    • Kompleksowe wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Dobra znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny
    • Bardzo dobra znajomość MS Office, obsługi komputera i innych urządzeń biurowych
    • Doskonała organizacja pracy, komunikatywność
    • Wielozadaniowość oraz samodzielność w działaniu
    • Rzetelność, uczciwość i sumienność
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę po odbyciu wymaganego okresu próbnego
    • Pracę w stabilnej firmie
    • Opiekę medyczną Medicover

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"