Asystent/ka biura - Sekretarka

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 09.07.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 08.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    toptoptop
    top
    Eko Plast Spółka Akcyjna producent stolarki otworowej, poszukuje pracownika na stanowisko
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • prowadzenie i obsługa korespondencji, terminarza spotkań Zarządu,
    • zapewnienie prawidłowego obiegu i dystrybucji dokumentacji,
    • organizowanie spotkań, wyjazdów służbowych,
    • współpraca z instytucjami i klientami Spółki,
    • profesjonalna obsługa gości i klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
    • wsparcie administracyjne dla pozostałych działów,
    • terminowe rozliczanie się z powierzanych zadań.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (kierunek administracja mile widziany),
    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, poczta elektroniczna, internet),
    • systematyczna realizacja postawionych celów,
    • skuteczność działania,
    • umiejętność planowania i organizacji pracy,
    • samodzielność,
    • dyspozycyjność,
    • asertywność,
    • znajomość języka angielskiego/francuskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana).

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
    • atrakcyjne warunki wynagradzania,
    • ciekawą pełną wyzwań pracę.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV)
    klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom