Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent(ka) Biura Spółki

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Omnitec Sp. z o. o. jest integratorem IT, specjalizującym się w usługach dostępu do sieci Internet i transmisji danych, Cloud Computingu, Outsourcingu IT, Rozwiązań sieciowych oraz Bezpieczeństwa IT.

    Od 2004 roku aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oraz wymaganiom rynku stworzyliśmy i ciągle rozwijamy zespół najlepszych specjalistów.

    W związku z rozwojem działu operacji szukamy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Obsługa telefoniczna biura
    • Obsługa korespondencji oraz przesyłek kurierskich – przyjmowanie, wysyłka, ewidencjonowanie
    • Obsługa spotkań, przyjmowanie gości
    • Zamawianie artykułów biurowych
    • Współpraca z obsługą techniczną budynku – zgłaszanie usterek i awarii
    • Organizacja prawidłowego obiegu informacji w firmie
    • Bieżące wsparcie działu administracyjnego oraz innych pracowników spółki
    • Współpraca z Biurem Rachunkowym

    Wymagania:

    • Zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, sumienność, punktualność, komunikatywność
    • Wykształcenie min. średnie
    • Dobra znajomość języka angielskiego – umożliwiająca swobodne prowadzenie konwersacji telefonicznych, mailowych, przyjmowanie gości
    • Znajomość obsługi komputera – pakiet MSOffice, Internet
    • Znajomość obsługi programu Symfonia lub podstaw rachunkowości będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
    • Ubezpieczenie medyczne po okresie próbnym
    • Pracę w młodym, energicznym zespole, miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy

    Aplikacje zawierające CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając przycisk 'APLIKUJ'.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"