Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Biura Sprzedaży

  • Kałuszyn, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent/ka Biura Sprzedaży -
    etat 130h
    Miejsce pracy:Kałuszyn

    Twoje zadania

    • Prowadzenie sekretariatu Biura Sprzedaży
    • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie, Biurem Zarządu oraz oddziałami Lidl za granicą
    • Nadzór nad powierzonymi dokumentami, w tym również księgowymi
    • Organizacja spotkań, w tym koordynacja i umawianie terminów, przygotowywanie materiałów i zapewnienie zaplecza technicznego
    • Przygotowanie bieżących pism zewnętrznych i wewnętrznych
    • Planowanie, organizacja oraz rozliczanie podróży służbowych pracowników działów
    • Realizowanie innych powierzonych zadań w wyznaczonych terminach

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
    • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B1/B2
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Dokładność i skrupulatność
    • Dobra organizacja pracy
    • Komunikatywność
    • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na stanowisku asystentki/sekretarki
    • Zaawansowana znajomość Lotus Notes
    • Podstawowa znajomość SAP

    OFERUJEMY

    • umowę o pracę na min. 12 miesięcy
    • brak okresu próbnego
    • atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie
    • ubezpieczenie na życie
    • kartę Multisport
    • możliwość rozwoju
    • bony na święta i paczki dla dzieci
    • wyprawki szkolne
    Atrakcyjne
    zarobki
    oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    Umowę o pracę
    na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    Bezpłatną
     prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    Ubezpieczenie na życieKartę
    Multisport
    Bony na święta i paczki dla dzieciMożliwości rozwojuWyprawki
    szkolne
    Kałuszyn ul. Warszawska 1G - Aplikuj