Logo Pracuj.pl

Asystent/ka biura sprzedaży

PD INVESTMENTO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu: zaopatrzenie, rejestracja i wysyłka korespondencji, faktur
  • składanie wniosków i odbieranie dokumentów w urzędach
  • prowadzenie kalendarza spotkań handlowców z klientami
  • aktywne wspieranie działu sprzedaży – prezentacja oferty, uczestnictwo w targach i dniach otwartych

Nasze wymagania

  • komunikatywność, zorganizowanie, dokładność i odpowiedzialność
  • posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • obsługujesz programy pakietu MS Office
  • zdolność do nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • potrafisz pracować w zespole
  • posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość rynku nieruchomości i ustawy deweloperskiej

To oferujemy

  • pracę w firmie o uznanej marce
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • doskonałą atmosferę w pracy

Deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni osobę na stanowisko Asystent/ka biura sprzedaży

Asystent/ka biura sprzedaży, Warszawa