Oferta pracy

Asystent/-ka Biura

V-AKTA sp. z o.o.O firmie

  • Stawiguda (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie sekretariatu/recepcji firmy
  • Obsługa obiegu dokumentów, korespondencji przychodzącej/wychodzącej, etc., odbieranie i przekierowywanie telefonów
  • Obsługa elektronicznej poczty firmowej, urządzeń biurowych
  • Tworzenie, redagowanie pism, zestawień, prezentacji
  • Współpraca ze wszystkimi działami Spółki
  • Rejestracja dokumentów księgowych w systemie elektronicznego obiegu dokumentów
  • Kontakt z dostawcami/usługodawcami zewnętrznymi (zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze, biurowe, materiały reklamowe, etc.)
  • Obsługa przesyłek kurierskich
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań
  • Organizacja zebrań, konferencji, spotkań i wyjazdów służbowych
  • Obsługa spotkań biznesowych
  • Dbałość o estetyczny wygląd biura, sali konferencyjnej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy
  • asertywność, wysokorozwinięte zdolności interpersonalne
  • zaangażowanie i samodyscyplina
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, energiczne usposobienie
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia w stabilnej firmie ukierunkowanej na rozwój
  • miłą atmosferę w pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

oraz o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy