Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

Euroklimat sp. z o.o.

  • Suchy Las (pow. poznański)

    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów do elektronicznego obiegu,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, współpraca z firmami kurierskimi,

  • bieżące prace administracyjne; powitanie i obsługa gości,

  • zamawianie materiałów biurowych,

  • obsługa połączeń telefonicznych,

  • wystawianie kart ewidencji odpadów,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum średniego wykształcenia

  • Doświadczenia w obsłudze klienta/pracy biurowej,

  • Dobrej organizacji pracy,

  • Sumienności i podzielności uwagi,

  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych,

  • Sprawnego poruszania w środowisku MS Windows.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki,

  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do pakietów sportowych i medycznych, dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dołącz do Euroklimat i zostań członkiem naszego zespołu!

Euroklimat to należący do Grupy Cez w Polsce generalny wykonawca instalacji sanitarnych i elektrycznych, realizujący projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewnia swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji Inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną

i pogwarancyjną. Spółka od ponad 20 lat działa na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy