Oferta pracy

Asystent/ka biura

DAEAH E&C CO. LTD. Oddział w Polsce

  • Panieńska 11, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Panieńska 11

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja kalendarza aktywności w biurze

  • Sporządzanie różnych dokumentów, pism, wypełnianie formularzy

  • Obsługa przesyłek, poczty przychodzącej i wychodzącej

  • Dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami

  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze

  • Przyjmowanie połączeń telefonicznych

  • Pomoc działom księgowości i HR według bieżących potrzeb

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( główny język w biurze)

  • Znajomość pakietu Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, dokładność i zorientowanie na cel

  • Otwartość na relokację będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w nowej lokalizacji firmy

O nas

DAEAH E&C CO., LTD. ODDZIAŁ W POLSCE

Jesteśmy Południowo Koreańską firmą z branży budowlanej, która została założona w 2019 roku. Aktualnie oddział w Polsce zatrudnia około 700 pracowników i wciąż się rozwija. W Polsce, firma zajmuje się budową zakładów chemicznych i elektrowni.