Oferta pracy

Asystent/ka Biura

Etac Poland Sp. z o.o.O firmie

Etac Poland Sp. z o.o.

Kapitana Mamerta Stankiewicza 1

Tczew

Czy chcesz dołączyć do zespołu nowego pracodawcy w Tczewie?

Czy chcesz pracować w firmie, której zależy?

Czy chcesz pracować w firmie, która opracowuje produkty poprawiające jakość życia?

Grupa Etac to wiodący skandynawski producent rozwiązań i urządzeń zapewniających mobilność. Misją firmy Etac jest umożliwienie każdemu nieskrępowanego i niezależnego od nikogo życia oraz realizację marzeń bez względu na jakiekolwiek okoliczności. Obecnie do nowej fabryki w Tczewie poszukujemy kandydata na stanowisko:

umowa na zastępstwoNumer ref.: HR/2020/01

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowa pracowników: prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem/kontynuacją/rozwiązaniem stosunku pracy
  • Aktualizacja danych w systemie czasu pracy, kontrola czasu pracy w systemie Skalmex
  • Współpraca z kadrą kierowniczą (pomoc przy organizacji podróży służbowych, rozwiązywanie codziennych wyzwań)
  • Obsługa recepcji (przyjmowanie gości, współorganizacja spotkań, monitoring ruchu kołowego przez bramy wjazdowe)
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji (korespondencja, faktury, etc.), ewidencjonowanie faktur w systemie MediusFlow

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w wprowadzeniu dokumentacji kadrowo - płacowej (np. akta osobowe, rozliczanie delegacji)
  • Umiejętności poruszania się w strukturach firmy międzynarodowej
  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim (B2)
  • Umiejętności organizacji pracy własnej i utrzymania porządku w dokumentach, ładnego pisma
  • Sumienności, dokładności, rzetelności i terminowości
  • Biegłej obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość programu CDN Optima będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę na zastępstwo (ok. 2 lata) w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy
  • Pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu ułatwiającego poruszanie się osób niepełnosprawnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR (czas pracy, dokumentacja pracownicza)
  • Możliwość wzięcia udziału w procesie tworzenia struktur i polityki firmy
  • Prywatną opiekę medyczną, pyszną kawę
  • Parking bezpośrednio przy fabryce w Tczewie
  • Początek zatrudnienia możliwy już od listopada 2020r.

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym stanowiskiem pracy w Tczewie, zgłoś się za pomocą przycisku aplikowania załączając numer referencyjny w temacie wiadomości: Numer HR/2020/01.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy