Asystent/ka Biura w Dziale Handlowym

Solid Security Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby przełożonego

  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w Spółce

  • Koordynacja przepływu informacji wewnątrz firmy

  • Identyfikacji potrzeb i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientem

  • Pozyskiwaniu nowych klientów

  • Prowadzeniu negocjacji handlowych

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja, umiejętność koordynacji kilku spraw jednocześnie

  • Praktyczna znajomość MS Office

  • Min. kilka miesięcy doświadczenia w pracy biurowej

  • Komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat w godz. 9:00-17:00

  • Początkowo umowę zlecenie, a po 3 miesiącach umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Bezpłatny przejazd busem do/z biurowca z/do najbliższego przystanku autobusowego