Asystent/ka biura

TMD FRICTION SERVICES GMBH SP Z O O ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

TMD Friction światowy lider z ponad 100-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania, produkcji i testowania produktów ciernych do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych, do oddziału w Polsce poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa administracyjno-organizacyjna biura,
  • Przyjmowanie, wysyłanie oraz ewidencja korespondencji w oparciu o standardy firmy,
  • Obsługa oraz planowanie spotkań i konferencji, prowadzenie kalendarza biurowego,
  • Sporządzanie raportów oraz zestawień na potrzeby firmy,
  • Archiwizowanie dokumentów,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług w bieżących sprawach administracyjno-technicznych (zarządca budynku, firmy kurierskie),
  • Monitorowanie zapasów artykułów biurowych i ich uzupełnianie,
  • Wsparcie zespołu w planowaniu i organizacji podróży, przygotowywanie rozliczeń wydatków służbowych,
  • Prowadzenie rejestrów czasu pracy, ewidencji urlopów,
  • Wsparcie lokalnego zespołu sprzedażowo-technicznego w jego działaniach,
  • Zadania ad-hoc przydzielane przez dyrektora biura.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakiet MS Office,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Zaangażowanie, sumienność,
  • Samodzielność, umiejętność wyznaczania priorytetów oraz koordynowania kilku zadań jednocześnie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Program opieki medycznej,
  • Możliwość pracy w nowoczesnym środowisku biznesowym i zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności wewnątrz organizacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w dokumencie aplikacyjnym następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę dla potrzeb aktualnego lub przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TMD Friction Services GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy