Oferta pracy

Asystent/ka Biura

Medinice S.AO firmie

Medinice S.A

Chmielna 132/134

Warszawa

Medinice S.A. - innowacyjna firma działająca w branży technologii medycznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby zainteresowanej objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w pracach administracyjno-biurowych
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Rozliczanie podróży służbowych
  • Współpraca z instytucjami państwowymi
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura
  • Prowadzenie i organizacja obiegu dokumentów
  • Wsparcie kadry zarządzającej w realizacji bieżących zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Swobodna obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę lub inna forma pracy/współpracy
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet dodatkowych benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV zawierającym klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy