Oferta pracy

Asystent/ka Biura

NEVI SP. Z O.O. SP. KomandytowaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Odbieranie telefonów, przyjmowanie i łącznie rozmów;
  • Obsługa firmowej poczty elektronicznej;
  • Przyjmowanie gości i dbanie o wizerunek firmy;
  • Prowadzenie ewidencji i obiegu dokumentów w celu zapewnienia ich właściwej i terminowej realizacji;
  • Segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów;
  • Zapewnienie prawidłowego zaopatrzenia w artykuły biurowe i spożywcze;
  • Współpraca z Księgowością;
  • Udział w spotkaniach z Zarządem;
  • Sporządzanie notatek ze spotkań handlowych;
  • Weryfikacja umów z kontrahentami;
  • Ścisła współpraca z Zarządem;
  • Inne prace administracyjne.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Dobre zdolności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B – WARUNEK KONIECZNY;
  • Język angielski – średnio zaawansowany.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nailsea Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy