Oferta pracy

Asystent/ka Biura

TumieszkamyO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
TuMieszkamy oferuje usługi zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi w oparciu o wnikliwe analizy i badania potrzeb klientów oraz starannie dobierając kluczowych partnerów. Liczba obsługiwanych nieruchomości stawia nas wśród największych zarządców w Polsce. Posiadamy ponad 100 biur na terenie całego kraju, co pozwala nam być zawsze blisko naszych Mieszkańców.
Od 2013 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy City Service, która zarządza wieloma prestiżowymi obiektami w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. nieruchomościami mieszkaniowymi oraz obiektami publicznymi. City Service kontroluje grupę, która zajmuję się zarządzaniem obiektami i zintegrowanymi usługami użyteczności w Europie. Akcje City Service są notowane na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
uMieszkamy to wspólna marka spółek z grupy City Service: Atrium 21, Progresline, Concierge, Certus, ZZN, Famix, DomBest, TED, Santer pod którą oferują swoim klientom najlepsze usługi na rynku.

ASYSTENT/KA BIURA

Zakres zadań:

  • zapewnienie sprawnej obsługi Recepcji – odbieranie telefonów, przyjmowanie gości,
  • udzielanie informacji Klientom oraz ich profesjonalna obsługa,
  • opisywanie faktur i rachunków pod względem zgodności z umowami i zaleceniami,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów i zapewnianie właściwego przepływu informacji w firmie,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań w Spółce,
  • organizacja wysyłki poczty,
  • pomoc w przygotowaniu korespondencji i dokumentów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • dobra znajomość MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • profesjonalizm w wykonywaniu zadań
  • umiejętność tworzenia dokumentacji formalnej,
  • umiejętność zarządzania informacjami,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne,
  • skrupulatność,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy