Oferta pracy

Asystent/ka biura

Yamaha Motor Europe N.V. (Spółka Akcyjna) Oddział w PolsceO firmie

Yamaha Motor Europe N.V. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Batory Office Building

Warszawa

Naszą misją jest oferowanie Klientom tego, co Japończycy nazywają Kando. Termin ten oznacza uczucie ekscytacji odczuwane podczas zetknięcia się z czymś o wyjątkowej wartości, jakości i osiągach. Właśnie te cechy wyróżniają nasze produkty – motocykle i skutery, pojazdy ATV oraz sprzęt marine. Jeśli podobnie jak my cenisz markę Yamaha – dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie sekretariatu,
  • Obsługa korespondencji,
  • Przygotowywanie dokumentów do sprzedanych towarów,
  • Zarządzanie instrukcjami obsługi, homologacjami i kartami pojazdów,
  • Organizacja spotkań biznesowych,
  • Rezerwacja hoteli i zakup biletów lotniczych,
  • Zakupy materiałów biurowych i spożywczych,
  • Przygotowywanie umów,
  • Współpraca z kancelarią prawną,
  • Monitorowanie procedur wewnętrznych,
  • Wsparcie projektów realizowanych przez firmę.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 3 lata),
  • Doskonałej organizacji pracy,
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych oraz wysokiej kultury osobistej,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Biegłej obsługa komputera i pakietu MS Office.

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia i dołączenie do wyjątkowego Zespołu,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Partnerską atmosferę w biurze importera i sieci dealerskiej,
  • Pakiet socjalny.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Yamaha Motor Europe N.V. (Spółka Akcyjna) z siedzibą w Schiphol-Rijk, Holandia, Koolhovenlaan 101, 1119NC Schiphol-Rijk, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy