Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

Grupa AssiduusO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
ASSIDUUS (z łac. wytrwały) to firma świadcząca usługi doradcze, której priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej architektury finansowej umożliwiającej stabilny wzrost na lata. Grupa ASSIDUUS zatrudnia zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących wsparcie we wszystkich istotnych filarach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw.

ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS to pierwsze inteligentne doradztwo finansowe w Polsce. Tworzone jest przez zespół niezależnych ekspertów finansowo-ubezpieczeniowych, który do przeprowadzenia analizy potrzeb Klienta oraz stworzenia Osobistego Planu Finansowego wykorzystuje zaprojektowaną przez Spółkę aplikację.

ASSIDUUS CONSULTING w imieniu ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS poszukuje kandydatów na stanowisko:
ASYSTENT/KA BIURA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz korespondencji
  • Dbanie o zaopatrzenie firmy w materiały biurowe, spożywcze, chemiczne
  • Wsparcie Zarządu w codziennej pracy
  • Przyjmowanie, ewidencja oraz wysyłanie korespondencji
  • Obsługa spotkań biznesowych, organizowanie spotkań
  • Profesjonalna obsługa gości oraz kontrahentów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Wsparcie pozostałych działów firmy w zakresie administracyjnym i logistycznym
  • Koordynacja stanu technicznego biura siedziby oraz urządzeń biurowych

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Minimum średniego wykształcenia
  • Gotowości do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
  • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi
  • Optymizmu, entuzjazmu i zapału do pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Znajomości pakietu MS Office

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia techniczne oraz produktowe
  • Stałe godziny pracy (9:00-17:00)
  • Przyjazną atmosferę

CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?
CZEKAMY NA CIEBIE!

OSOBY ZAINTERESOWANE  PROSIMY O PRZESYŁANIE  APLIKACJI

Klikając przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”.
Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z Grupy ASSIDUUS.

Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

Ogłoszenie archiwalne