Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Biura

IPOPEMA Securities S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

IPOPEMA Securities S.A.

Próżna 9

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sekretariatu;
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie;
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • wsparcie administracyjne dla pracowników;
  • organizowanie podróży służbowych i przygotowywanie spotkań biznesowych;
  • obsługa urządzeń biurowych.

Nasze wymagania

  • umiejętności doskonałej organizacji pracy;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • szybkości w podejmowaniu decyzji;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • komunikatywności;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • znajomości obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint) i urządzeń biurowych;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • opiekę medyczną;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. stacji metra Świętokrzyska, linii tramwajowych i autobusowych;
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

IPOPEMA Securities S.A. jest podmiotem dominującym rozbudowanej grupy kapitałowej, w skład której wchodzi m.in. dom maklerski, towarzystwo funduszy inwestycyjnych oraz spółki doradztwa strategicznego oraz finansowego. Historia działalności IPOPEMA Securities – jednej z najstarszych niezależnych polskich instytucji finansowych – sięga 2003 r. Spółka jest notowana na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie od 2009 r.

Asystent/ka Biura, Próżna 9, Warszawa