Oferta pracy

Asystent/ka Biura

ICAN InstituteO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o poprawny obieg, archiwizację i przechowywanie dokumentów (w tym faktur)

  • Przyjmowanie, ewidencja oraz wysyłanie korespondencji,

  • Współpraca z kurierami i dostawcami usług,

  • Monitorowanie stanu art. biurowych oraz art. spożywczych na potrzeby biura

  • Obsługa spotkań (przygotowanie Sali itp.)

  • Wsparcie w organizacji imprez firmowych

  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z organizacją biura

  • Koordynacja stanu technicznego urządzeń biurowych sekretariatu,

  • Rezerwacja hoteli, lotów, wynajem samochodów,

  • Inne zadania administracyjne.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe - mile widziane,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2 w mowie i piśmie,

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz samodzielność w działaniu,

  • Systematyczny, uporządkowany i konsekwentny styl pracy,

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzinowym,

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel).

To oferujemy

  • Dostęp do najwyższej jakości wiedzy - współpracujemy z najlepszymi na świecie ośrodkami naukowo-badawczymi,

  • Realne możliwości rozwoju w oparciu o programy rozwojowe ICAN, jak też

  • w oparciu o zróżnicowane portfolio produktowe ICAN,

  • Współpracę z firmą o silnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Świetną lokalizację – nasze biuro znajduje się tuż przy metrze Wilanowska.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dostęp do bogatej bazy wiedzy online

  • udział w szkoleniach

ICAN Institute

Lubisz pracować w zespole? Prezentujesz doskonałe zdolności organizacyjne? Wyróżnia Cię samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów? Dostęp do najwyższej jakości wiedzy byłby dla Ciebie atutem? Dołącz do nas!

Jesteśmy wydawcą „ICAN Management Review” i jedynym w Europie przedstawicielem „MIT Sloan Management Review”.

Jako ICAN Instutute jesteśmy również właścicielem ICAN Business Insight – serwisu łączącego cały obszar naszej działalności: wydawniczej, konsultingowej, szkoleniowej, badawczej oraz eventowej.

Od 1997 roku konsekwentnie realizujemy misję wspierania polskich przedsiębiorców

i menedżerów, dostarczając im najaktualniejszą wiedzę w zakresie m.in. strategii, przywództwa, zarządzania i sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy