Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

Woźniak Legal Grzegorz WoźniakO firmie

Woźniak Legal Grzegorz Woźniak

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Organizacja spotkań oraz podróży służbowych, prowadzenie terminarza kancelarii

  • Koordynowanie obiegu dokumentów

  • Archiwizacja dokumentów

  • Dbanie o wyposażenie biura

  • Pomoc przy wystawianiu faktur sprzedaży

  • Rejestrowanie i sprawdzanie pod względem formalnym wpływających faktur

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

  • Formatowanie i edycja dokumentów

  • Bieżące wsparcie prawników w ich pracy

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dynamizm w działaniu

  • Doświadczenie w wykonywaniu podobnych obowiązków będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Dogodną lokalizację pracy, 5 minut od metra Politechnika (obecnie głównie praca zdalna)

  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju w renomowanej kancelarii prawnej