Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

Karlsbad Sp. z o.o.O firmie

Karlsbad Sp. z o.o.

Wolbromska 38

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Project Managerów oraz zarządu w bieżących zadaniach

  • Prace techniczne i fizyczne (pakowanie, wysyłka paczek, inne)

  • Dostarczanie dokumentów i paczek do adresatów na terenie miasta

  • Składanie dokumentów w urzędach, realizowanie zakupów do biura

  • Pomoc techniczna w sekretariacie, magazynie polegająca głównie na pracach fizycznych

  • Różnego rodzaju drobne naprawy

Nasze wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy Kat. B

  • Umiejętności pracy zespołowej

  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prace w zgranym i przyjaznym zespole

  • Docelowo możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Agencja marketingu zintegrowanego Karlsbad jest prężnie działającą firmą od ponad 27 lat!

W naszym portfolio mamy ponad 1000 projektów promocyjnych zakończonych sukcesem. Działamy w takich obszarach jak: promocje sprzedaży, organizacja loterii i konkursów, programy lojalnościowe, merchandising, event marketing, produkcja i kreacja promocji oraz tworzenie aplikacji/ programów informatycznych.

Naszymi klientami są m.in. : Procter & Gamble, Philips, Mondelēz International, Syngenta, Metsa Tissue, Duracell, Jacobs Douwe Egberts, Stanley Black & Decker, Signify i inni.

Przewiń do profilu firmy