Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent /ka biura

KG Partners Property Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie bazą danych firmy

  • Koordynacja zaopatrzenia biura

  • Podstawowe działania marketingowe

  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy

  • Przyjmowanie gości/ kontrahentów

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista

  • Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy, samodzielność i inicjatywa

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Asystenta/ki

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub innej umowy cywilno – prawnej

  • Godziny pracy od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku

  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w dobrej, motywującej atmosferze

  • Pracę w dynamicznym i sympatycznym Zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Udział w konferencjach, szkoleniach, eventach

KG Partners Property Sp. z o.o.

KGPP Sp. z o.o. jako firma doradcza działa na rynku nieruchomości komercyjnych od 24 lat. Jesteśmy nowocześni, dynamiczni i doświadczeni. Rynek nieruchomości jest bardzo wymagający, stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają obsługę Klientów.

Jeżeli pragniesz zmiany w swoim życiu zawodowym. Jeżeli szukasz pracy w firmie nowoczesnej i jednocześnie stabilnej i spokojnej – zapraszamy. Szanujemy życie prywatne każdej osoby. Wiemy, że czas spędzony z Rodziną czy Przyjaciółmi jest bardzo ważny dla każdego. Pracując z nami zawsze będziesz miał czas na swoje sprawy. To również jest dla nas ważne !!!

Przewiń do profilu firmy