Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura

AMLUX Sp. z o.o.

  • Grójecka 77, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Grójecka 77

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Logistyczne i administracyjne wsparcie Dyrektora w codziennych obowiązkach

  • Przygotowanie zestawień, sprawozdań, prezentacji i raportów, oraz ich analiza

  • Wsparcie działu organizacyjnego

  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z działami

  • Realizowanie bieżących zadań wyznaczonych przez Dyrektora Zarządzającego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista

  • Terminowość i ukierunkowanie na realizację zadań

  • Komunikatywność, umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

  • Kreatywność i odpowiedzialność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Firma Amlux jako jeden z liderów rynkowych, działająca na polskim rynku od 1989 roku, specjalizująca się w profesjonalnych usługach utrzymania czystości.

Przewiń do profilu firmy