Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

M&M ARTCORE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Rumiana 60a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Rumiana 60a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Witanie i obsługa gości biura,

  • Organizacja i obsługa spotkań biurowych i biznesowych,

  • Obsługa rozmów telefonicznych – połączenia przychodzące i wychodzące,

  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,

  • Ewidencja faktur,

  • Pomoc przy rozliczaniu projektów / zaliczek,

  • Przesyłanie dokumentów do biura księgowego, klientów, podwykonawców,

  • Archiwizacja dokumentów,

  • Współpraca z usługodawcami i dostawcami,

  • Kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura / zakupy biurowe,

  • Wyszukiwanie informacji,

  • Umawianie spotkań,

  • Rejestracja na szkolenia,

  • Bieżące prace administracyjne w zależności od potrzeb biura,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • Pomoc w bieżącej pracy Studia

  • Pomoc w organizacji produkcji zdjęciowych, w tym planów zdjęciowych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat.B,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Status studenta, poniżej 26 roku życia

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,

  • Rozliczenie według stawki godzinowej

  • Luźną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

ARTCORE TO KREATYWNE STUDIO PRODUKCYJNE, POSTPRODUKCYJNE I ANIMACYJNE.

Od 2007 roku za pomocą obrazu i dźwięku opowiadamy niezwykłe historie.

Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm, marek i produktów, w tym - tych największych.

Tworzymy, produkujemy, szukamy najlepszych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy