Oferta pracy

Asystent/ka biura

AZAGroup S.A

aleja Wyścigowa 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji biura

  • Zaopatrzenie biura w bieżące materiały eksploatacyjne

  • Kontakt z firmami kurierskimi

  • Wprowadzanie faktur do systemu

  • Bookowanie noclegów dla pracowników i biletów lotniczych, zamawianie taksówek

  • Przyjmowanie gości i opieka nad salami spotkań

  • Wyszukiwanie dostawców i pozyskiwanie ofert

  • Opieka nad samochodami służbowymi

  • Zadania ad hoc do wykonania „na mieście” :) – udostępniamy służbowy samochód

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Cechuje Cię wysoka samodzielność i zaradność

  • Potrafisz doskonale odnaleźć się w natłoku obowiązków

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

  • Posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim (zatrudniamy pracowników anglojęzycznych, nasze biuro odwiedzają zagraniczni goście)

  • W codziennej pracy wykazujesz się inicjatywą

  • Jesteś komunikatywny/a i masz poczucie humoru :)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę w stałych godzinach 9:00-17:00

  • Nieformalną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multsport

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be, Renee oraz Multu w Polsce i zagranicą.

Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować. Budujemy i sprawdzamy efekty kolejnych projektów. Tworzymy nowe rozwiązania i udoskonalamy istniejące.

Napędem dla naszego rozwoju są otwarci, pełni zapału ludzie. Obecnie AZATeam liczy ponad 200 osób pracujących w działach IT, e-commerce, produktu, marketingu, w logistyce czy Biurze Obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy