Logo Pracuj.pl

Asystent/ka biura

Benefit Solution Sp. z o.o.O firmie

Benefit Solution Sp. z o.o.

Domaniewska 39A

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna biura
  • profesjonalne wsparcie asystenckie zarządu i brokerów ubezpieczeniowych
  • opracowywanie analiz i przygotowywanie ofert
  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji oraz rozliczeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • rozwinięte umiejętności w zakresie analizowania i raportowania
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dobra znajomość MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • benefity pracownicze
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Benefit Solution Sp. z o.o.- broker ubezpieczeniowy z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko Asystent/ka biura.

Asystent/ka biura, Domaniewska 39A, Mokotów, Warszawa