Logo Pracuj.pl

Asystent/ka biura

Arkance Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

Arkance Systems Poland Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142 A

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji - odbieranie i przekazywanie telefonów, przyjmowanie gości, wysyłanie, odbieranie przesyłek kurierskich, zapewnienie odpowiedniego przepływu dokumentów
  • Organizowanie podróży służbowych – rezerwacja hoteli, zamawianie biletów lotniczych itp.
  • Dbanie o zaopatrzenie biura oraz nadzór nad sprawami administracyjnymi oraz obsługa kasy biura
  • Wsparcie administracyjne zespołu handlowego i serwisu (przygotowanie dokumentacji, wprowadzanie danych, obieg dokumentów)
  • Współpraca z innymi działami firmy: personalnym, finansowym, marketingu oraz odpowiedzialność za prawidłowy przebieg informacji
  • Sporządzanie podstawowej dokumentacji dla księgowości zgodnie z wymaganymi procedurami
  • Sporządzanie zestawień i raportów
  • Kontakt z klientami i podwykonawcami
  • Monitorowanie należności
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Znajomość pakietu Ms Office z naciskiem na MS Excel
  • Umiejętność poprawnego redagowania tekstów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Doskonała organizacja, obowiązkowość, punktualność, inicjatywa i zaangażowanie
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Rzetelność i inicjatywa
  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Nienaganna kultura osobista, zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość samorealizacji – wdrażanie własnych pomysłów i zdobywania nowych doświadczeń
  • Pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

W Arkance Systems Poland łączymy wartości rodzinnej firmy z możliwościami jakie daje nam przynależność do międzynarodowej Grupy Monnoyeur, będącej jednym z liderów na europejskim rynku.

Czym się zajmujemy? Pomagamy naszym klientom realizować wyzwania obecnych czasów, wprowadzając ich w nowoczesne technologie do projektowania, zarządzania procesami i zasobami w budownictwie oraz przemyśle. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają w cyfryzacji każdego etapu inwestycji: od fazy projektowania, przez realizację, po utrzymanie.

Specjalizujemy się we wdrożeniach innowacyjnych rozwiązań m.in. Autodesk i Trimble oraz rozwiązaniach stworzonych na potrzeby naszych klientów. Posiadamy najwyższy poziom partnerstwa z firmami Autodesk i Trimble, potwierdzający naszą wiedzę i doświadczenie:

• Autodesk® Platinum Partner

• Trimble Authorized Channel Partner

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Monnoyeur.

Dołącz do zespołu profesjonalistów w branży dynamicznie rozwijających się technologii.

Asystent/ka biura, Aleje Jerozolimskie 142 A, Ochota, Warszawa