Oferta pracy

Asystent/ka Biura

Suntory Beverage and Food Poland

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

aleja Wyścigowa 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Celem stanowiska jest wsparcie administracyjno - organizacyjne biura (praca na recepcji ) m.in. w zakresie:

• administracji pocztą wchodzącą i wychodzącą

• zarządzanie obiegiem dokumentów (faktury, specyfikacje itp.)

• zaopatrzenie biura w materiały spożywcze, artykuły biurowe, produkty firmowe

• organizacja spotkań firmowych oraz wyjazdów służbowych

• wsparcie obszaru HR w zakresie kadrowym (zarządzanie dokumentacją pracowniczą, urlopami, obecnościami pracowników)

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku dedykowanym obsłudze klienta wewnętrznego

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (bieżący kontakt zarówno pisany, jak mówiony, np. obsługa gości zagranicznych)

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • szukamy osoby, która czerpie przyjemność pracy z ludźmi, jest pogodna i posiada miłe usposobienie

  • jest samodzielna w działaniu, sprawnie określa swoje priorytety i nie wymaga stałego nadzoru

  • jest nastawiona na współpracę oraz otwarta na wsparcie innych

  • rzetelnie podchodzi do powierzonych zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca stała)

  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę MultiSport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Życie ma mnóstwo ciekawych barw i smaków, których najlepiej próbować w gronie najbliższych. To fascynujące, że każdy z nas lubi co innego. A Ty, który napój wybierzesz na najbliższe spotkanie?

Suntory Beverage & Food Poland jest częścią grupy Suntory Beverage & Food Europe. Jesteśmy producentem i dystrybutorem kultowych marek takich jak Schweppes, Orangina, Dr Pepper czy Canada Dry. Z roku na rok umacniamy naszą pozycję na rynku napojów, między innymi dzięki kultowym napojom Schweppes Indian Tonic, czy Orangina. Dołącz do naszej drużyny i pomóż nam tworzyć jeszcze silniejszą markę.

Przewiń do profilu firmy