Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

Rainbow Sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 22

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Biura (m.in. obsługa telefoniczna, rejestracja gości).

  • Łączenie rozmów telefonicznych, zarządzanie dostępnością i dbałość o stan sal konferencyjnych.

  • Organizacja podróży służbowych (rezerwacja lotów, hoteli).

  • Bieżące wsparcie administracyjne pracowników firmy.

  • Rejestrowanie, archiwizacja oraz koordynowanie obiegu dokumentów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (administracja/ sekretariat).

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

  • Pewność siebie, otwartość i chęć do nauki.

  • Pracowitość, cierpliwość, dyskrecja.

  • Wysoka kultura osobista i samodzielność w działaniu.

  • Wyższe wykształcenie (min. licencjat).

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną realizację zadań.

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Różnorodność zadań związaną ze specyfiką spółek.

  • Szansę rozwoju zawodowego.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej grupie kapitałowej.

  • Pracę w dynamicznym zespole zorientowanym na cel i efekty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Rainbow Sp. z o.o. należy do jednej z największych Grup Kapitałowych w regionie CEE. W jej skład wchodzą znane na rynku spółki takie jak: Synthos, Cersanit, Barlinek, Sklepy Komfort, Homla czy North Food oraz szeroki portfel innowacyjnych spółek na różnym etapie rozwoju. Grupa obecna jest w ponad 90 krajach i zatrudnia około 17.000 osób na całym świecie - zarówno w UE (Polska, Niemcy, Holandia, Francja, Rumunia, Czechy) jak i na zewnątrz (Ukraina).

Przewiń do profilu firmy