Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura

S4E S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie recepcji biura

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (prowadzenie ewidencji korespondencji)

  • organizowanie i koordynowanie szkoleń, spotkań z klientami, opieka nad gośćmi

  • prowadzenie kalendarza spotkań

  • dbanie o wizerunek firmy i czystość biura

  • współpraca z firmami kurierskimi

  • monitorowanie rotacji zapasów artykułów biurowych, spożywczych- oraz ich zamawianie

  • organizacja wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych (rezerwacja biletów, wiz, hoteli)

  • wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy

  • bieżące zadania administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • komunikatywność, przedsiębiorczość, miła aparycja, łatwość nawiązywania kontaktów

  • zaangażowanie, profesjonalizm i wysoka kultura osobista

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałe, stabilne zatrudnienie

  • przyjazną atmosferę w pracy w otoczeniu młodego, ambitnego zespołu

  • pakiet socjalny

  • możliwości rozwoju kariery zawodowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

S4E S.A.

KIM JESTEŚMY?

Od 2001 roku wprowadzamy na polski rynek innowacyjne rozwiązania IT.

Reprezentujemy z naszym kraju interesy globalnych graczy, takich jak; Dell, Huawei Enterprise, Commvault, Nutniax, Quantum.

Jesteśmy specjalistycznym dystrybutor IT z wartością dodaną, gdzie wartością dodaną jest również gotowość do rozwiązywania każdego problemu technicznego i biznesowego, na który napotyka nasz Partner.

Spółka posiada własne centra szkoleniowe (S4EDU), specjalistyczną kadrę inżynieryjną (S4Engineers) oraz rozwija nowe unity biznesowe (Energy, Security, Data Center).

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

www.s4e.pl

Przewiń do profilu firmy