Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Biura

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz świetnie język angielski, a administracja biurowa nie ma przed Tobą tajemnic? Chciałbyś/chciałabyś pracować dla międzynarodowego koncernu, w miłej, butikowej atmosferze?

    To praca idealna dla Ciebie. Dla międzynarodowej firmy z branży chemicznej (środki chemiczne, polimery) poszukujemy:

    Nr ref.: /36/03/2018/AŁ/10248
    Warszawa
    zadania:
    • prace wspierające funkcjonowanie biura
    • przygotowanie dokumentacji do przetargów
    • kontrola prawidłowego obiegu dokumentacji przetargowej
    • administracyjne wsparcie przedstawicieli handlowych
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
    • inne zadania zlecone przez przełożonego
    oczekujemy:
    • 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
    • świetnej organizacji pracy
    • doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji przetargowej
    • znajomości pakietu Ms Office
    • zaangażowania
    • samodzielności
    oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w pełnym wymiarze godzin
    • prywatna opiekę medyczną
    • m.in. 2 miesięczne wdrożenie na stanowisku (planowane rozpoczęcie współpracy maj 2018)
    • miłą atmosferę w biurzę na Ursynowie
    • ok. 5000 - 6000 PLN brutto
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47