Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Biura

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PID Polska Sp. z o.o., wiodący dostawca rozwiązań dla przemysłu spożywczego,
    zatrudni osobę na stanowisko:

    ASYSTENTKA BIURA
    Miejsce pracy: Warszawa

    Jej zadaniem będzie obsługa i wsparcie administracyjne biura, zarządzanie korespondencją, przesyłkami oraz pomoc w sprawnym funkcjonowaniu biura.

    Wymagania:

    • co najmniej 2 lata pracy na podobnym stanowisku
    • wysokie umiejętności organizacyjne i pracy pod presją czasu
    • dobra znajomość j. angielskiego
    • znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem
    • znajomość pakietu MS Office
    • samodzielność i elastyczność w działaniu

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • ambitny, szeroki zakres zadań
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Oferty należy przesyłać klikając:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.