Asystent/ka biura

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 15.06.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 15.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ESL Polska poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

    ESL, będące częścią międzynarodowej grupy medialnej MTG, jest liderem w branży esportowej na świecie. Organizuje największe turnieje online jak również offline w najpopularniejsze gry komputerowe m.in. Intel Extreme Masters, ESL One, krajowe mistrzostwa ESL oraz Starcraft II World Championship Series jak również rozgrywki dla amatorów. Firma oferuje szeroki zakres usług obejmujących obsługę firm z branży gamingowej, event management, reklamę oraz produkcję telewizyjną. Posiadamy biura w Niemczech, Polsce, Francji, Hiszpanii, Chinach, Brazylii, Australii oraz Stanach Zjednoczonych.

    Zakres obowiązków:

    • organizowanie i obsługa spotkań i konferencji pracowników firmy
    • organizowanie podróży służbowych pracowników firmy
    • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji biura
    • ewidencjonowanie korespondencji, koordynacja obiegu dokumentów
    • tworzenie raportów i zestawień
    • administracyjne i logistyczne wsparcie biura
    • redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami Spółki
    • zaopatrzenie biura w artykuły i sprzęty biurowe, artykuły spożywcze

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • wykształcenia min. średniego
    • doświadczenia w organizowaniu konferencji, spotkań
    • co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętności nawiązywania kontaktów
    • bardzo dobrej organizacji pracy
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • prawa jazdy kat. B
    Dołączenie do naszego Zespołu oznacza:
    • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
    • dofinansowanie do karnetu Multisport, prywatnej opieki medycznej
    • kurs języka angielskiego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku.

    W treści aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

    INFORMACJA

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119
    z 04.05.2016) informuję, iż:

    1)administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Turtle Entertainment Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice, ul. Żeliwna 38 (KRS: 356059)
    2)Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji / przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji
    4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
    5)ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    6)podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
    7)Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami