Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka biura

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie do naszego warszawskiego biura poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • koordynowanie pracą biura
    • prowadzenie terminarza spotkań oraz organizowanie wyjazdów służbowych
    • prace związane z prowadzeniem sekretariatu biura -obsługa centrali telefonicznej, nadzór nad przepływem dokumentów (również EOD), w tym prowadzenie rejestrów w ustalonym zakresie
    • prace związane z szeroko rozumianą administracją biura (np. zaopatrzenie biura w niezbędne środki potrzebne do jego prawidłowego funkcjonowania oraz kontakt z dostawcami usług)
    • przygotowywanie pism, raportów, materiałów w powierzonym zakresie oraz ich tłumaczeń zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem
    • udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych
    • udział w spotkaniach organizowanych w siedzibie firmy i poza nią (w tym tłumaczenia tekstów, tłumaczenie podczas spotkań, przygotowywanie protokołów/sprawozdań z przebiegu spotkań)

    Co jest dla nas ważne:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wysoka kultura osobista
    • bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel)
    • obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)
    • dyspozycyjność - praca zmianowa (do godz. 19:00)
    • prawo jazdy kat. B

    Co oferujemy:

    • miłą atmosferę pracy oraz możliwość dołączania do doświadczonego zespołu
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
    • pyszną kawę
    • dostęp do pakietu socjalnego: ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    • wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Polski lider ochrony środowiska

    Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

    Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

    Więcej na: www.grupa-eneris.pl