Asystent/-ka Biura

  • Warszawa, mazowieckie
  • Rozbrat 44A, 00-419 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 11.09.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 11.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • obsługa korespondencji i innych dokumentów napływających i wychodzących do i z biura;
    • obsługa centrali telefonicznej;
    • obsługa administracyjna biura;
    • zaopatrywanie biura w materiały biurowe i produkty spożywcze;
    • sprzedaż w sklepie stacjonarnym;
    • przyjmowanie gości;
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • dobra znajomość MS Office;
    • prawo jazdy kat. B;
    • wysoki poziom kultury osobistej;
    • dobra organizacja pracy własnej;
    • komunikatywność, odpowiedzialność;
    • zainteresowanie tematyką wina będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne),
    • realną możliwość rozwoju zawodowego,
    • interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole.