Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

AB TECHO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie fakturami – wystawianie, wprowadzanie, porządkowanie, wysyłka

  • Ofertowanie i logistyka – materiały budowlane, transport, noclegi

  • Tworzenie i wypełnianie dokumentów

  • Koordynacja korespondencji i dokumentów

  • Organizacja i nadzór ubezpieczeń

  • Współpraca przy analizie danych

  • Realizacja zadań zleconych przez Koordynatora Operacyjnego

  • Współpraca z Koordynatorami budów

  • Przyjmowanie gości, dbanie o porządek i zaopatrzenie biura

Nasze wymagania

  • Umiejętność poszukiwania najlepszych ofert i negocjacji cen

  • Praktyczne doświadczenie z zakresu obsługi faktur

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Kreatywność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy i radzenia sobie z wielozadaniowością

  • Elastyczność i otwartość na zmiany

  • Skrupulatność i dokładność

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Wdrożenie na stanowisko

AB TECH

Jeżeli jesteś skrupulatną i sumienną osobą, lubisz planować, negocjacje to dla Ciebie małe piwo a praca z danymi to przyjemność, to praca dla Ciebie!

Jeśli z zaangażowaniem traktujesz swoje obowiązki oraz niestraszna Ci wielozadaniowość i lubisz kontakt z ludźmi – czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy do naszego Zespołu osoby, która potrafi planować pracę, szukać optymalnych rozwiązań i wniesie wiele pozytywnej energii. Na spotkaniu będziemy mieli okazję się poznać, sprawdzisz co oferujemy i czego dokładnie od Ciebie oczekujemy.

Jesteśmy doświadczoną i szybko rozwijającą się firmą, która działa w najbardziej stabilnym i rosnącym od lat rynku budowlanym. Specjalizujemy się w budowie luksusowych, wielkopowierzchniowych domów oraz ogrodzeń obiektów przemysłowych w Polsce i Europie (Stadion Narodowy, PGE Arena Gdańsk, Stadion Miejski Poznań, Stadion Łódź, Stadion Szczecin, Lotnisko Katowice-Pyrzowice).

Przewiń do profilu firmy