Oferta pracy

Asystent/ka Biura

Unity Group

  • Strzegomska 2-4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Unity Group

Strzegomska 2-4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu firmy

  • zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji, archiwizacja dokumentów

  • obsługa: przychodzących połączeń telefonicznych, poczty elektronicznej, urządzeń biurowych

  • przyjmowanie oraz obsługa recepcyjna gości firmy

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (dostawcami)

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji i komunikację

  • zaopatrzenie biura

  • dbanie o codzienne sprawne funkcjonowanie biura w tym również o wygląd i estetykę przestrzeni biurowej

  • wspieranie pracowników w ich codziennej pracy

  • planowanie i organizowanie wyjazdów służbowych pracowników

  • współpraca z zespołem administracji i Kierownikiem Administracji

  • wsparcie innych zespołów oraz inne prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe / licencjat (lub w trakcie)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku/ w administracji

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programy Word, Excel, Outlook),

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

  • dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, dobra organizacja pracy i motywacja do działania, systematyczność, dokładność

  • otwartość na nowe inicjatywy i elastyczność w działaniu

  • szukamy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, pomocnej, cechującej się wysoką kulturą osobistą i wrażliwością na estetykę a przy tym samodzielnej i zaangażowanej

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy