Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Biura

FIIT CONSULTING sp. z o.o.

Piłsudskiego 13

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad funkcjonowaniem biura

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz obieg dokumentów w Spółce

  • realizowanie zobowiązań finansowych

  • współpraca z biurem księgowym

  • fakturowanie klientów

  • obsługa benefitów pozapłacowych (opieka medyczna)

  • monitoring ważności umów, badań lekarskich

  • zaopatrzenie biura

  • raportowanie do GUS

  • inne prace administracyjno – biurowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • mile widziana wiedza z zakresu kadr i płac

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole, w swobodnej, niekorporacyjnej atmosferze

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

  • prywatny pakiet medyczny

  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwość i wsparcie rozwoju w dowolnie wybranym kierunku: kadry i HR,księgowość, Project Management Officer, sprzedaż

  • pracę w biurze w centrum Wrocławia oraz częściowo zdalnie

O nas

Jesteśmy startupem założonym w 2018 roku dynamicznie rozwijającym się od początku swojej działalności. Od momentu powstania, firma przede wszystkim stawia na jakość realizacji świadczonych usług w zakresie Finance IT.