Oferta pracy

Asystent/ka Biura

Womak Holding SA. M.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Grabiszyńska 240

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wszelkich zadań związanych z właściwym funkcjonowaniem Recepcji

  • obsługa telefoniczna Klientów spółki

  • umawianie oraz organizacja spotkań

  • obsługa Klientów i Gości odwiedzających firmę

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • dbanie o sprawny obieg dokumentów

  • nadzór nad salkami konferencyjnymi

  • organizacja zaopatrzenia i wyposażenia biura

  • inne zlecone prace biurowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność

  • zdolności interpersonalne

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju poprzez realizację ciekawych zadań

  • pracę w młodym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym dodatki (finansowanie aktywności sportowych, nauka języków obcych)

  • stabilność zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

WOMAK HOLDING S.A. to grupa kapitałowa, istniejącą na polskim rynku już od ponad 18 lat. Jesteśmy właścicielem i zarządcą obiektów komercyjnych m.in. we Wrocławiu i Rzeszowie. Nasz wspaniały zespół pracowników, ambitne projekty i skuteczne działania sprawiają, że tworzymy firmę o mocnych fundamentach i stabilnym rozwoju.

Przewiń do profilu firmy