Ta oferta pracy jest nieaktualna od 352 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Biura

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 30.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Limango Polska Sp. z o.o.

    Asystent/-ka Biura - Office Assistant

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    Numer referencyjny: 30.11_OFFICE

    Kogo szukamy?

    Sprawnego koordynatora, organizatora, który potrafi trzymać w ręku kilka sznurków na raz, ale zawsze wie, który jest najważniejszy. Osoby z pozytywnym nastawieniem, która lubi i nie boi się pracy z ludźmi.

    Co jeszcze jest dla nas ważne?

    Razem pracujemy i razem się bawimy. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce.

    Twoja rola i główne zadania:

    • bieżące prace administracyjno-biurowe,
    • koordynacja obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji,
    • przygotowywanie i obsługa przesyłek pocztowych oraz kurierskich,
    • zarządzanie dostawami oraz koordynacja magazynu,
    • współpraca z firmami zewnętrznymi i administracją budynku,
    • wsparcie w kwestiach HRowych,
    • wsparcie Prezesa Zarządu w sprawach organizacyjnych,
    • archiwizacja dokumentów,
    • wykonywanie zleconych prac biurowych i organizacyjnych.

    Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:

    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji i kontrolowania różnych zadań jednocześnie,
    • pozytywne nastawienie do otoczenia, wysoka kultury osobista,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • samodzielność, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
    • podejmowanie własnych inicjatyw i umiejętność realizacji zadań w wyznaczonym czasie,
    • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS-Office oraz urządzeń biurowych,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemiecki będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić!
    • możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,
    • przyjazne środowisko pracy w młodym, kreatywnym zespole – a po godzinach niezapomniane imprezy integracyjne,
    • pracę w bardzo klimatycznym biurze w okolicach wrocławskiego Rynku,
    • możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji, także dzięki szkoleniom,
    • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich,
    • darmowe lekcje języka angielskiego i niemieckiego z charyzmatycznymi lektorkami,
    • prywatną opiekę zdrowotną – chociaż stawiamy na aktywność fizyczną, wyznając zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć,
    • nieograniczony dostęp do latte macchiato, cappuccino lub americano oraz owocowe poniedziałki!

    Kim jesteśmy?

    • Llimango.pl to internetowy klub zakupowy, w którym mogą kupować wyłącznie członkowie,
    • jesteśmy obecni na rynku polskim od ponad 6 lat, nieustannie rozwijamy swoje usługi i oferujemy Klientom przyjazne rozwiązania, dzięki czemu znajdujemy się w czołówce firm e-commerce w Polsce,
    • jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Limangosach zajrzyj na naszą stronę limango.pl lub poszukaj nas w mediach społecznościowych.

    Czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Wyślij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule maila koniecznie wpisz „OFFICE ASSISTANT- ASYSTENT/KA BIURA”.

    Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu oraz możliwym terminie rozpoczęcia pracy.

    Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”