Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura Zarządu

CONTEC KROMISS Sp.z o.o.O firmie

CONTEC KROMISS Sp.z o.o.

Kroczymiech 38F

Chrzanów

Twój zakres obowiązków

  • codzienne wsparcie Zarządu w zakresie zadań administracyjno – organizacyjnych

  • przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji wg potrzeb Zarządu

  • obsługa administracyjna spotkań Zarządu

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania Sekretariatu

  • tłumaczenie dokumentacji powierzonej

  • administrowanie korespondencją Zarządu Spółki (redagowanie pism, prowadzenie rejestru umów, pełnomocnictw)

  • organizowanie podróży służbowych

  • odpowiedzialność za obieg dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość procedur i standardów biznesowych

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel)

  • zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych

  • nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu

To oferujemy

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę ( umowa na zastępstwo od 11 miesięcy do 2 lat)

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego w rozbudowanych strukturach organizacji

  • ZFŚS

  • budżet na szkolenia

  • parking pracowniczy

  • ubezpieczenie grupowe

Contec Kromiss Sp. z o.o. należąca wraz z Grupą Track Tec S.A. do Fusion Invest jest wiodącym europejskim producentem słupów, masztów i wież ze stali. Obsługujemy m. in. rynki infrastruktury komunikacyjnej, energetycznej i telekomunikacyjnej, a także realizujemy projekty oświetleniowe oraz budowlane.

Praca w Contec Kromiss to stabilne zatrudnienie, możliwość stałego rozwoju oraz późniejszego awansu. Dbamy o to, by stworzyć środowisko pracy, umożliwiające szybkie i skuteczne wdrażanie Państwa innowacyjnych pomysłów.

Przewiń do profilu firmy