Oferta pracy

Asystent/ka Biura Zarządu

BLIRT S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

BLIRT S.A.

3

Gdańsk

BLIRT S.A. jest polską firmą badawczo-rozwojową, poszukującą rozwiązań w zakresie innowacyjnej biotechnologii.

Wykorzystując potencjał naukowy pracowników, synergię różnych dziedzin nauki i nowoczesne zaplecze techniczne. BLIRT oferuje szeroką gamę produktów w zakresie biologii molekularnej oraz inżynierii genetycznej. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Prowadzenie kalendarza członków Zarządu
  • Organizacja podróży służbowych i rozliczanie wydatków członków Zarządu
  • Organizacja i obsługa spotkań Zarządu, posiedzeń Rady Nadzorczej, Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy oraz spotkań biznesowych, sporządzanie notatek ze spotkań
  • Obsługa korespondencji Zarządu, redagowanie pism
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, nadzór nad umowami i archiwizacja
  • Realizacja polityki komunikacyjnej Zarządu wewnętrznej i zewnętrznej
  • Wsparcie w bieżących pracach administracyjnych biura

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra obsługa komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych ofert.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez BLIRT S.A. zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BLIRT S.A. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3/1.38, 80-172 Gdańsk, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000365053, (dalej: "Spółka").
2. Dane kontaktowe Spółki: tel.: +48 58 739 61 50, fax: +48 58 739 61 51, adres e-mail [email protected]

  • Spółka przetwarza dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie prawna art. 22 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 pkt. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych.

3. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
5. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
6. Odbiorcami danych osobowych będą:

  • a. pracownicy oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu
7. Przysługuje Pani/Panu, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych ma Pani/Pan prawo zwrócić się do Spółki z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy