Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura Zarządu

WORK IN GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Katalogowanie i archiwizacja faktur,

  • Uzupełnianie baz danych produkcyjnych,

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy,

  • Zamawianie materiałów do realizacji produkcji Kontakt telefoniczny z dostawcami i podwykonawcami projektów w Polsce jak i w krajach UE głównie Szwecja,

  • Nadzór nad procesem realizacji planu produkcji,

  • Analiza powstawania i pomoc w rozwiązywaniu bieżących zadań.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra, udokumentowana znajomość j. angielskiego,

  • biegłość w obsłudze pakietu Office, (Word, Excel, Power Point),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,

  • orientacja na potrzeby współpracowników i klientów.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach,

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • zapewniamy umowę o pracę, a także konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji.

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Work In Group ogólnopolska agencja pracy tymczasowej specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych oraz leasingu personelu. Zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z Europy Wschodniej.

W związku z dużą ilością realizowanych projektów i rozbudową struktur poszukujemy nowej osoby. Chcemy żebyś został/a z nami na dłużej!

Przewiń do profilu firmy

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy zajmującej się budową domów prefabrykowanych o konstrukcji drewnianej poszukujemy Asystentki Biura