Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura Zarządu

KLG S.A.O firmie

KLG S.A.

Francuska 182

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu -rozmowy telefoniczne, obsługa skrzynki mailowej, rejestracja dokumentów, przyjmowanie gości,

  • Wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań,

  • Planowanie i organizowanie spotkań biznesowych oraz podróży służbowych,

  • Zarządzanie korespondencją oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji w firmie,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek spółki,

  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,

  • Inne czynności biurowe związane z bieżącą pracą biura zarządu i sekretariatu.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra umiejętność obsługa komputera

  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

  • Umiejętność doskonałego planowania i organizacji pracy

  • Samodzielność, kreatywność, dokładność

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie

  • przyjazną atmosferę pracy

KLG S.A.

Grupa kapitałowa KLG S.A. specjalizuje się w lokowaniu kapitału krótko i długoterminowo. Firma powstała w 2005 r., od tego czasu nasze projekty biznesowe skoncentrowaliśmy w wielu różnych sektorach gospodarczych, w tym w rynku nieruchomości. Uwagę skupiamy w strategicznych obszarach polskiej gospodarki.

Nasze projekty biznesowe, oparte są na rynku niepublicznym oraz na rynku nieruchomości – w tym nieruchomości komercyjnych. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne zdobywanie wiedzy, przy realizacji znaczących projektów biznesowych pozwalają nam optymalnie zarządzać ryzykiem i osiągać zamierzone cele biznesowe

Działania budujemy na fundamentach wiedzy, przejrzystości i doświadczenia, tak aby partnerzy mogli podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Przewiń do profilu firmy