Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Biura Zarządu

Loft Affair Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 500–7 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000–6 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kalendarzem Prezesa Zarządu, obsługa zagadnień administracyjnych;
  • prowadzenie kalendarza spotkań, przygotowywanie niezbędnych informacji i dokumentacji przed spotkaniami i naradami - organizacja spotkań i narad;
  • wsparcie innych działów w zarządzaniu biurem;
  • koordynowanie i zarządzanie obiegiem dokumentów oraz informacji;
  • dbałość o dobre relacje biznesowe z partnerami biznesowymi;
  • przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji i pism;
  • organizowanie podróży służbowych i innych wydarzeń biznesowych.
  • dbałość o pozytywny wizerunek Spółki.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 4 lata;
  • wykształcenie wyższe;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność zachowania dyskrecji i taktu;
  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych;
  • otwartość, sumienność, dokładność;
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność.

Mile widziane

  • znajomość języka francuskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • dynamiczną i ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • niezależność, samodzielne realizowanie ambitnych wyzwań
  • przyjazne środowisko pracy
  • narzędzia pracy Apple

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • siłownia w biurze
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Loft Affair Sp. z o.o.

Grupa Loft Affair zarządza szerokim portfelem nieruchomości na terenie całej Polski jako profesjonalny operator wynajmu z kompleksową obsługą oraz inwestor zastępczy z rozwiązaniami projektów i wykończeń pod klucz. Jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, na Polskim rynku rozwijamy się od 2018 roku w bardzo dynamicznym tempie.

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych osób, z chęcią rozwoju, które wspomogą nas swoimi zdolnościami oraz doświadczeniem.

Asystent/ka Biura Zarządu, Kraków