Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura Zarządu

"OPEX" S.A.O firmie

  • Ozimska 153, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

"OPEX" S.A.

Ozimska 153

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa biura zarządu, bezpośredni kontakt z interesantem oraz pracownikami

  • Obsługa korespondencji, nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów i informacji wewnątrz firmy

  • Współpraca z oddziałem w Niemczech

  • Organizowanie pracy biura oraz ogólne wsparcie wszystkich działów spółki

  • Sporządzanie dokumentów na potrzeby bieżącej działalności firmy

  • Uczestnictwo w procesie rekrutacji - współpraca z kadrami

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Otwartość na potrzeby pracowników

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia

  • Odpowiednie narzędzia pracy

  • Pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

Praca w siedzibie firmy OPEX SA.

45-309 Opole, ul. Ozimska 153